0

ŠIROM SVETA: Nemačka razbila Italiju, Holandija savladala Engleze (VIDEO)

Objavljeno: 29.03.16 u 23:51

Širom sveta igrane su prijateljske utakmice, a derbi je odigran u Minehnu gde su „panceri“ pregazili „azure“.

Nemačka je savladala Italiju 4:1. Bila je to prva pobeda „elfa“ još od davne 1995. godine protiv „azura“. Mrežu Italije načeo je Kros u 24. minutu, da bi na 2:0 povisio Gece u 45. minutu. Hektor je u 59. minutu doeno tri gola prednosti Nemcima, a Ozil je nešto kasnije postigao četvrti gol. Počansi gol za Italijane postigao je El Šaravi u 83. minutu.

Engleska je posle pobede nad Nemačkom doživela poraz od Holandije 2:1. „Gordi albion“ je poveo preko Vardija u 41. minutu, ali su Jansen u 50 i Narsing u 78. minutu doneli preokret Holandiji.

Portuglaija je na svom terenu savladal Belgiju 2:1, golove za domaćina postigli su Nani i Ronaldo, dok je strelac za „đavole“ bio Lukaku.

(Izvor: RuTube)