0

VESTI IZ SUSEDSTVA: Tumbaković poražen na debiju, nesuđeni štoper Zvezde kiksnuo (VIDEO)

Objavljeno: 24.03.16 u 22:50

U Atini je odigran prijateljski meč Grčke i Crne Gore, a domaćin je slavio sa 2:1 (0:0).

Bio je to debi legendarnog trenera Partizana, Ljubiše Tumbakovića na klupi „sokolova“ i to neuspešan. Obe selekcije krenule su u vidanje rana posle loših kvalifikacija za Evropsko prvenstvo, a Heleni su se pokazali psihički jači.

Grčka je povela u 54. minutu prelepim golom Cavelasa iz slobodnog udarca. Ipak, samo dva minuta kasnije posle kornera Tomašević je doneo izjednačenje Crnoj Gori. Ipak, u 63. minutu Karelis je iskoristio veliki „kiks“ nesuđenog pojačanja Crvene zvezde, Estebana Saveljića, koji nije uspeo da napravi ofsajd zamku, i postigne pobednički gol – 2:1.

(Izvor: YouTube/VIRALSME)