0

STIGLA KAZNA: Srbija promašivala, Žoao Matos i Kardinal pogađali (VIDEO)

Objavljeno: 22.03.16 u 20:50

Portugalci koriste šanse, Srbija svoje ne i to je razlika od dva gola u prvom poluvremenu.

Srbija je imala nekoliko prilika u prvom poluvremenu, pre svih preko Slobodana Rajčevića koji je propustio dva zicera, ali je golman Portugalije bio uspešniji.

Pokušavao je i Kocić, istakao se sa nekoliko sjajnih finti, ali je sve to poništio Žoao Matos golom u 13. minutu meča posle asistencije Kardinala, iako je delovalo da to nije želeo da učini sa namerom, već da šutira.

(Izvor: youtube / WM Media)

Međutim, u 17. minutu meča je sasvim sigurno imao nameru da zakuca loptu u mrežu Aksentijevića, što je i učinio u velikom stilu za prednost od 2:0.