0

PRIMERA: Šok na Madrigalu, Barsa vodila 2:0 na kraju nije pobedila (VIDEO)

Objavljeno: 20.03.16 u 18:03

Posle Atletiko Madrida, ‘kiks’ u 30. kolu Primere napravila je ekipa Barselone na gostovanju Viljarealu.

Desilo se i to. Barselona je vodila sa 2:0 protiv Viljareala, ali je na kraju morala da se zadovolji bodom 2:2. Meč je počeo šansom za Trigerosa u 2. minutu, ali bez promene rezultata. Kazna je „žutu prodmornicu“ stigla u 20. minutu kada je Rakitić pogodio za 0:1. U 40. minutu golman domaćih Asenjo napravio je penal, a siguran izvođač za 0:2 bio je Nejmar.

Početak drugog dela igre je najavio neverovatan rasplet. Ponovo je u šansi bio Trigeros, ali je ostalo 0:2. Ipak, u 57. minutu Viljareal se vratio u igru. Bakambu je pobegao odbrani Barselone i smanjio na 1:2. Pravi šok usledio je u 63. minutu kada je Metiju nespretno savladao svog golmana – 2:2.

Barselona je posle tog gola krenula na sve ili ništa, prvo je pokušao Rakitić u 72. minutu, potom i u 83. minutu, ali je Asenjo imao sreće. Poslednju šansu Barsa je imala u 90. minutu, ali Suarez nije bio kocentirsan i Katalonci su izgubili dva boda.