0

KUP SRBIJE, POLUFINALE: Javoru pripalo ‘prvo poluvreme’

Objavljeno: 16.03.16 u 17:56

U prvom meču plufinala Kupa Srbije Javor je na svom terenu sa 2:1 savladao čačanski Borac i stvorio lep rezultat pred revanš.

Meč je počeo odlično za domaćina. Eliomar Silva je prelepim pogotkom iz slobodnog udarca u 7. minutu. Javor je uglavnom napadao po levoj strani i mogao i da duplira prednost, ali su Goforov i Miletić bili neprecizni.

Fudbaleri Borca nisu ozbiljno pripretili domaćinu svo do dsamog finiša prvog dela kada je Todorović loše šutirao.

Četiri minuta u nastavku meča je trebalo Javoru, tačnije Stefanu Dražiću da postigne drugi gol za Ivanjčane.

Poraz tima iz Čačka ublažio je još jednom golčinom na meču, Miroljub Kostić, koji je ka golu domaćina uputio pravi projektil u 54. minutu.

Od 60. minuta Borac je igrao sa igračem manje, jer je Miloš Krstić zaradio drugi žuti karton.

Revanš meč je na programu 20. aprila u Čačku.