0

NIŠTA BEZ SRBINA: Komazec vodi Batumi ka Evropi

Objavljeno: 13.03.16 u 17:46

Dinamo iz Batumija savladao je Činvali sa 2-0 u 20. kolu šampionata Gruzije, uz pogodak srpskog fudbalera Nikole Komazeca.

Dvadesetosmogodišnji centarfor doneo je prednost svom timu u 31. minutu, da bi konačan rezultat postavio Gabedava sedam minuta pre kraja.

Ovo je drugi pogodak srpskog napadača u dresu Dinama iz Batumija u koji je stigao pre mesec dana iz norveškog Haugesunda.

Dinamo se ovom pobedom popeo na peto mesto prestigavši upravo Činvali koji je sada šesti sa istim brojem poena, ali slabijom gol-razlikom.

Ekipa iz Batumija se sada nalazi na samo pet bodova od druge i treće pozicije, koje vode u Ligu Evrope.

U narednom kolu Dinamo će se sastati narednog petka sa Čihurom koja trenutno zauzima sedmo mesto na tabeli.