0

PRIMERA: Espanjol pobegao sa dna trijumfom nad Rajo Valjekanom (VIDEO)

Objavljeno: 07.03.16 u 22:21

Fudbaleri Espanjola ostvarili su treću pobedu u poslednja četiri kola Primere, ovog puta bolji su bili od Rajo Valjekana rezultatom 2:1 (1:0).

Espanjol je posle serije loših rezultata počeo da igra mnogo bolje, i osim poraza u prošlom kolu od Betisa na svom stadionu 0:3, večeras su ostvarili treću pobedu u poslednjih četiri utakmice. Već u 12. minutu Abraham je doveo domaći tim u vođstvo.

Nije bilo promene rezultata sve do 67. minuta u pogotka Bebea za izjednačenje Rajo Valjekana, ali je samo deset minuta kasnije Perez postigao pobedonosni pogodak za plavo-bele i konačnih 2:1.

Sančez je u 90. minutu ostavio domaći tim sa 10 igrača na terenu zbog drugog žutog kartona, ali to nije uticalo na krajnji ishod i pobedu Espanjola.