0

SERIJA A: Ljajić pokrenuo Inter ka novoj pobedi (VIDEO)

Objavljeno: 06.03.16 u 22:52

U poslednjoj utakmici 29. kola Serije A, Inter je na ‘Đuzepe Meaci’ savladao Palermo sa 3:1 (2:1).

Inter je počeo mnogo bolje i posle sjajnog gola Adema Ljajića u 11. već u 23. minutu Mauro Ikardi je duplirao prednost Intera, posle čega je četa Roberta Manćinija mogla mirnije da nastavi meč.

Međutim, blagi nemir je uneo Vaskez u poslednjem minutu prvog poluvremena, što je garantovalo neizvesniji meč u nastavku.

Međutim, nije uticao na nero-azure, već je Perišić već posle osam minuta igre u nastavku doneo novu prednost od dva gola i ispostavilo se konačan rezultat – 3:1 u korist Intera za učvršćivanje na petom mestu koje vodi u Evropu.