0

PRIMERA: Ludnica u La Korunji, šest golova dovoljno za remi

Objavljeno: 06.03.16 u 00:13

U poslednjem subodnejm meču španske Primere Deportivo je na svom terenu remizirao sa Malagom 3:3 (1:1).

Goleadu u La Korunji je otvorila Malaga u 29. minutu golom Dijaza, dva minuta prek raja prvog dela meča rezultat poravnava Borges. Početak drugog poluvremena nije nagoveštavao golove, čak 20 minuta prošle bez prave šanse na obe strane.

U 63. minutu Malaga preko Kamača ponovo dolazi do prednosti. Međutim šest minuta kasnije Fede daje gol za ijednačenje Deportiva. Preokret domaćem timu donosi Perez u 81. minutu. Sve je izgledalo da će tim i La Korunje doći do pobede i tako se približe na sedam bodova zaostatka u odnosu na šestoplasiranu Seltu, odnosno poziciji koja vodi u Evropu.

Ipak nesmotrena reakcija štopera Aribasa donela je izjedančenje ekipi Malage, koaj je u poslednjem minutu meča ostala sa desetoricom igrača, zbog isključenja Kamača.

Posle ovog remija obe ekipe imaju po 33 boda i nalaze se na 11, odnosno na 12. mestu na tabeli.