0

OBJASNIO: Bivši Partizanovac pokazao naslednicima u crno-belom kako se puca penal (VIDEO)

Objavljeno: 06.03.16 u 16:40

Fudbaleri Partizana muku muče sa penalima ove sezone pošto nikako ne uspevaju da postignu gol iz najpovoljnije situacije, a pogotovo je to slučaj kada igraju na svom stadionu.

Trener Tomić otkrio je da će da promeni izvođača, ali nije otkrio ko će imati tu odgovornost. Da je Marko Lomić i dalje u Partizanu dileme ne bi bilo jer je iskusni internacionalac danas praktično imao pokaznu vežbu kako se izvodi jedanaesterac.

U duelu Ufe i Mordovije on je doveo tim iz Saranska u vođstvo u 64. minutu rutinski poslavši loptu u mrežu protivnika, ali je domaćin na kraju ipak uspeo da dođe do boda golom Nikitina u 93. minutu (1:1).

(Izvor: Rutube/)