0

PRIMERA: Barsa razbila Valjekano, het-trik Mesija, Turan postigao prvenac (VIDEO)

Objavljeno: 03.03.16 u 22:56

Fudbaleri Barselone bez puno znoja savladali su večeras ekipu Rajo Valjekana rezultatom 5:1 (2:0).

Utakmica je bila rešena već u 23. minutu, kada je Barsa sa dva gola u dva minuta, preko Rakitića i Mesija, došla u vođstvo od 2:0. Posao je timu Luisa Enrikea bio dodatno olakšan pred kraj poluvremena kada je Ljorente dobio direktan crveni karton.

To je iskoristio Mesi već posle osam minuta igre u nastavku, a Manučo je spasio čast Rajo Valjekana golom u 57. minutu. Međutim, nije je spasio previše.

Rajo je utakmicu završio sa devetoricom na terenu zbog još jednog isključenja, Iturea u 67. minutu, a onda je Mesijevim još jednim golom za het-trik i prvencem Arde Turana u dresu Barse, lider Primere došao do veoma ubedljive pobede od 5:1.

Pre ove utakmice pobede su ostvarili Granada nad Hihonom rezultatom 2:0 i Betis na gostovanju Espanjolu – 0:3.