0

PRIMERA: Simeoneova četa se konačno raspucala, a žrtva je bio Real Sosijedad (VIDEO)

Objavljeno: 01.03.16 u 22:48

U prvoj utakmici 27. kola španske Primere Atletiko Madrid je bio ubedljiv protiv Real Sosijedada trijumfom rezultatom 3:0 (1:0).

Atletiko Madrid navikao nas je u poslednje vreme na tvrde utakmice u minimalne pobede, ali je današnja utakmica bila zanimljivija u tom pogledu. Već u osmom minutu Atletiko je poveo i to autogolom Rejesa.

Do kraja prvog poluvremena više nije bilo pogodaka, a čim je počelo drugo ‘jorgandžije’ su duplirale prednost. Več u prvom napadu Nigez je zatresap mrežu gostiju, i to na vrlo efektan način.

Konačnih 3:0 postavio je Antoan Grizman u 61.minutu iz jedanaesterca koji je upravo nad njim bio napravljen.

Jedino uzbuđenje do kraja susreta bilo je u 90. minutu, kada je poništen gol Saula, iako je delovalo da ofsajda nije bilo.