0

BUNDESLIGA: Širle het-trikom potopio komšije iz Hanovera (VIDEO)

Objavljeno: 01.03.16 u 21:51

Samo dva meča 24. kola Bundeslige bila su na programu u utorak, Volfzburg je u gostima demolirao Hanover, dok su Ingolštat i Keln podelili bodove.

U komšijskom duelu Volfzburg je opravdao ulogu favorita pošto je do nogu potukao poslednjeplasirani Hanover sa čak 4:0. Junak pobede „vukova“ bio je iskusni Širle koji je postigao tri od četiri gola svog tima, a u listu strelaca upisao se i Draksler.

(Izvor: Dailymotion/Flashhighlights)

Utakmicu je obeležio i incident kada su gostujući navijači bakljom pogodili klupu domaće ekipe.

U durugom meču sastale su se ekipe iz sredine tabele – Ingolštat i Keln, a kako su odigrali nerešeno 1:1 ostaće tamo gde su i bili pre ovog meča.

Domaći su bili bliže pobedi pošto su imali prednost posle prvog dela igre, ali su „jarčevi“ ipak uspeli da izjednače na 15 minuta pre kraja utakmice i tako ostanu neporaženi. Za goste je poslednjih dvadesetak minuta igrao Filip Mladenović, a Miloš Jojić je ceo meč odgledao sa klupe za rezerve.