0

BUNDESLIGA: Dortmund došao ‘iz dvojke u keca’, poraz Leverkuzena, ‘nula’ u Frankfurtu (VIDEO)

Objavljeno: 28.02.16 u 21:25

Posle tri goleade, u poslednjem meču 23. kola Bundeslige u meču između Ajntrahta i Šalkea nismo videli nijedan pogodak.

Posle goleade u prvom meču između Augzburga i Menhengladbaha, videli smo goleadu i u Dortmundu, iako je Hofenhajm bio taj koji je prvi došao u vođstvo preko Rudija u 25. minutu.

Tek kada je strelac gola u 58. minutu dobio crveni karton, Borusija Dortmung je počela da igra. Prvo je u 80. minutu Mktarijan izjednačio, a preokret doneo Ramos pet minuta kasnije, da bi u nadoknadi Obamejang postavio konačnih 3:1 za domaćina.

Istim rezultatom poražen je i Leverkuzen na gostovanju Majncu, najviše zahvaljujući sjajnom Maliju koji je golovima u 14. i 58. minutu, uz pogodak Kordobe u 32 doneo domaćinu nedostižnu prednost. Kasnije je Ćićarito Ernandez samo ublažio poraz Bajera.

U poslednjem meču nismo videli gotovo ništa od Ajntrahta i Šalkea, pa je njihov meč u Frankfurtu završen bez pogodaka.