0

KAO PO KONCU: Odlična akcija ‘građana’ za vođstvo od 2:0, bez golova u Ajndhovenu (VIDEO)

Objavljeno: 24.02.16 u 21:33

Odigrana su prva poluvremena u poslednja dva meča osmine finala Lige šampiona, a viđena su dva gola, oba u Kijevu.

Nakon što je Aguero doveo Mančester Siti u vođstvo u 15. minutu prednost engleskog tima je duplirana u 40. i to posle odlične akcije napadačkog trija. Aguero je lepo proigrao Sterlinga, ovaj je na drugoj stativi video Silvu kojem nije bilo teško da zakuca loptu u gol.

U drugoj utakmici koja se igra u Ajndhovenu PSV i Atletiko Madrid za sada nisu uspelid a zatresu mrežu, a mogli su i jedni i drugi. Istina, gosti su bili bliži pogotku pošto su oba napadača i Grizman i Vijeto imali po jednu odličnu šansu.