0

FOTO screenshot

PRIMERA: Valjekano odoleo Sevilji (VIDEO)

Objavljeno: 21.02.16 u 14:16

U meču 25. kola šampionata Španije, Sevilja nije uspela da u Madridu savlada sastav Rajo Valjekana – 2:2.

Fudbaleri Sevilje imali su težak zadatak da, u borbi za mesto koje vodi u Ligu šampiona, savladaju ekipu Rajo Valjekana, koja se grčevito bori za opstanak.

Ipak, to im nije smetalo da u 10. minutu povedu preko N’Zonzija nakon karambola u petercu domaćih, da bi deset minuta kasnije Ibora povećao na dva gola prednosti posle loše intervencije golmana Valjekana, Karlosa.

Do kraja poluvremena tim Rajo Valjekana smanjio je na gol zaostatka preko Manuča. Sevilja je propuštala šanse, mada ni Rajo nije bio bez svojih prilika, ali gola nije bilo do 63. minuta, kada je Miku, nakon Bebeovog centaršuta, na drugoj stativi loptu sproveo u mrežu i tako postavio konačan rezultat.

Sevilja nakon ovog meča zauzima petu poziciju sa sedam manje od Viljareala na četvrtoj, dok je Rajo Valjekano 15. na tabeli, sa četiri boda više od Las Palmasa, koji je prvi ispod crte.