0

FOTO screenshot

PRIMERA: Goleada u Vigu i pobeda Selte, remi Betisa i Hihona (VIDEO)

Objavljeno: 21.02.16 u 00:42

U poslednjem meču dana u španskoj Primeri Selta je u vigu slavila pobedu rezultatom 3:2 protiv Eibara.

Selta je veoma lako došla ubedljivog vođstva od tri gola, ali je na kraju morala da strepi za svoje bodove.

Guideti je u 31. i 69. i Džoni u 39. minutu bio strelac za tim iz Viga, i kada se činilo da će mirno privesti utakmicu kraju, gosti preko Berhona i Inuija unose neizvesnost u meč, ali prekasno, pošto je vrlo brzo bio kraj meča.

(Izvor: youtube / Soccer Eleven)

Ranije tokom dana, Betis i Sporting Hihon su podelili bodove, a zanimljivo da su oba gola postignuta u razmaku od 120 sekundi. Prvo je Kastro doveo goste u vođstvo u 65, da bi Pezelja odmah na drugoj strani izjednačio i ujedno postavio konačnih 1:1.

Espanjol je protiv Deportiva slavio sa 1:0, a jedini gol na meču postigao je Asensio u 52. minutu.