0

MAJSTORIJA TEVEZA ZAPALILA ‘BOMBONJERU’: Tevez iz prekida za trans na tribinama (VIDEO)

Objavljeno: 21.02.16 u 11:54

Boka Juniors je prethodne noći u meču 4. kola argentinske Primere savladala Njuels Old Bojse rezultatom 4:1, a Karlos Tevez je obeležio susret na sebi svojstven način.

Igrao se 6. minut meča, Boka je već od prvog vodila golom Bentakura, a onda je usledio „trenutak“ utakmice. Miljenik navijača popularni Karlito zatresao je mrežu iz slobodnog udarca a kako je to izgledalo možete da pogledate u prilogu:

(Izvor: Youtube/Deportes y Autos)

Do kraja susreta viđena su još tri pogotka. Najpre je Silva u 17. minutu povisio na 3:0, zatim je Rodrigez smanjio na 3:1, a konačnih Boka Juniors 4:1 postavio je Palasios na asistenciju sjajnog Teveza.

Pripremio: Nikola Miloradović