0

BUNDESLIGA: Bajern prekinuo seriju i najzad postigao tri gola u prvenstvu (VIDEO)

Objavljeno: 14.02.16 u 19:35

U poslednjem meču Bundeslige ovog vikenda Bajern je kao gost savladao Augzburg 3:1 (1:0).

Bajern je najzad posle sedam kola pauze jednom timu dao tri gola u prvenstvu. Augsburg nije imao rešenja za Levandovkog i Poljak je to kaznio. Prvi gol je postigao u 15. minutu meča na asistenciju Milera. Rezultatom 1:0 Bavarci su otišli na odmor.

(Izvor: RuTube)

U drugom delu igre ponovo je briljirao tandem Levandovski-Miler. U 62. minutu Alkantara je asistirao do Levandovskog,a Poljak je postigao svoj 21. gol u Bundesligi. Augsburg je do vrha napunio Miler u 78. minutu. Do kraja utakmice Augzburg je uspeo samo da ublaži poraz i preko Bobadilje je postigao počasni pogodak.