2

PORAZ ZVEZDE: Ural jači od crveno-belih

Objavljeno: 13.02.16 u 13:00

U prvom od dva pripremna meča koje igraju danas na Kipru, Beograđani su poraženi od Urala sa 2:1.

Ural je do vođstva došao u 54. minutu golom Dančeva, da bi na 1:1 izjednačio Ugo Vijeira tri minuta kasnije, nakon što je Donald presekao jedan pas, a zatim izabacio Portugalca oči u oči sa golmanom ruskog tima.

Do kraja meča, Zvezda je diktirala tempo, a priliku da preokrene imao je Le Talek, čiji šut završava pored gola.

Ipak, prednost i pobedu Uralu u 84. minutu donosi Asevedo golom iz slobodnog udarca.

Ovo je bio prvi poraz Zvezde na pripremama za prolećni deo sezone.

Na ovom meču nastupili su Kahriman, Petković, Luković, Edson, Ibanjez, Le Talek, Donald, Grujić, Katai, Srnić i Vijeira, dok su šansu sa klupe dobili Stojanović, Babunski i Orlandić.

Drugi meč koji će igrati rezervisti počinje u 14 časova, a protivnik je ekipa Kubanja.