0

SERIJA A: Goleada na ‘Olimpiku’, Lacio ‘petardom’ po Jankovićevoj Veroni (VIDEO)

Objavljeno: 11.02.16 u 23:05

U prvom meču 25. kola italijanske Serije A Lacio je na svom terenu savladao ekipu Verone rezultatom 5:2 (1:0).

Početak meča sve do 45. minuta nije delovalo da će ovaj meč otići u ‘sedam plus’, a goleadu je pokrenuo Alesandro Matri koji je u samom finišu meča postigao vodeći gol za Lacio.

Srpski internacionalac Boško Janković je u timu Verone proveo 50 minuta, kada je zamenjen i baš tada je počela goleada na rimskom ‘Olimpiku’, jer je sa Mauri duplirao prednost nebesko-plavih. U 69. minutu u Felipe Anderson postigao je gol za 3:0, a onda su golovi Greka i Luke Tonija u 72. i 79. minutu vratili neizvestnos u meč.

Međutim, nju je otklonile Keita pogotkom samo tri minuta kasnije, da bi tačku na ovaj meč stavio Antonio Kandreva iz jedanaesterca u 90. minutu.

Od srpskih igrača u Laciju jedino je Sergej Milinković-Savić odigrao svih 90. minuta.

(Izvor: youtube / Coleman Aiden)