0

FA KUP: VBA preko penal ‘ruleta’ do sledeće runde (VIDEO)

Objavljeno: 10.02.16 u 23:38

U  ponovljenom meču četvrte runde FA kupa ekipa Vest Bromvič Albiona pobedila je Piterboro ukupnim rezultatom 5:4  nakon boljeg izvođenja jedanaesteraca.

Prvi deo igre nije doneo značajnu promenu rezultata iako su Olson i Berainjo imali odlične šanse za  VBA. U desetom minutu Piterboro uspeva da postigne pogodak preko Džona Tejlora.

Piterboro je mogao u 70. minutu da dođe i do dva gola prednosti, ali je Forester bio neprecizan i samo 60 sekundi kasnije Daren Flečer postiže prelep izjednačujući pogodak i meč rezultatski vraća na početak.

(izvor: rutube/Независимый спорт)

Otišlo se u produžetke gde su obe ekipe imale pod dve poluprilike, a Berainjo je u poslednjem minutu drugog produžetka promašio pobedu za VBA i tako najavio penal seriju u kojoj je više sreće imao premijerligaš.