0

FA KUP: Ogbona brži od sudije, Vest Hem srušio Liverpul u 121. minutu (VIDEO)

Objavljeno: 09.02.16 u 23:51

U ponovljenom meču 1/16 finala FA kupa Vest Hem je porazio Liverpul 2:1 (1:1) posle 121 minuta igre.

U Londonu smo gledali meč prepun dobrih šansi i prilika, a u njemu su se bolje snašli „čekićari“. Vest Hem je najbolju priliku da povede imao u 38. minutu kada je Paje pogodio stativu iz slobodnog udarca, a posle odbitka lopta je završila i na prečki. Prednost domaćinu doneo je Antonio posle sjajne asistencije Valensije.

Liverpul je do izjednačenja stigao u 48. minutu, tek što je počelo drugo poluvreme. Kutinjo je na fenomenalan način pogodio iz slobodnog udarca. Regularni deo meča je završen 1:1, te su odigrani produžeci. Taman kada su svi pomislili da će se izvoditi i penali, Ogbona je posle centaršuta Pajea u 121. minutu glavom pogodio mrežu i poslao Vest Hem u osminu finala gde ga čeka Blekburn.

(Izvor: RuTube)