0

SERIJA A: Inter se provukao u Veroni (VIDEO)

Objavljeno: 07.02.16 u 14:48

U goleadi na stadionu Bentegodi, Verona i Inter su igrali nerešeno 3:3 (2:1).

Verona i Inter su navijačima priredili spektakl, a da će tako biti bilo je jasno već u 8. minutu kada je Brozović izveo korner, a Muriljo doneo prednost „neroazurima“ – 0:1. Ipak, radost plavo-crnih nije dugo trajala, pošto je Helander u 13. minutu uzvratio na isti način posle kornera – 1:1. Pravi šok je usledio u 16. minutu kada je posle novog prekida izvedenog od strane Maronea, Pisano glavom savldao Handanovića.

Marone je sjajnu utakmicu zaokružio u 57. minutu kada je izveo novi korner, a ponovo glavom Jonita pogodio za 3:1. Četiri gola na utakmici i sva četiri glavom. Manćini je posle trećeg primljenog gola napravio pravu izmenu. Na teren je poslao Perišića, a Hrvat je uzvratio asistencijom i golom. U 61. minutu Perišić je u uposlio Ikardija, a ovaj zatresao mrežu. Konačnih 3:3 postavio je Hrvat, a asistenciju je „upisao“ Palasios.

Adem Ljajić je u igru ušao tek u 90. minutu, dok je Boško Janković ceo meč odgledao pokraj terena. Inter je ovim „kiksom“ sve dalje od borbe za Skudeto.

(Izvor: RuTube)