0

PRIMERA: Bleda Barselona uz dosta muke savladala ‘fenjeraša’ (VIDEO)

Objavljeno: 07.02.16 u 14:10

Barselona je uz mnogo muka savladala Levante u Valensiji 2:0 (1:0) i zadržala lidersku poziciju na tabeli.

Bleđu Barselonu u životu gledali nismo. Trio Mesi-Nejmar-Suarez nije se video na terenu sve do 92. minuta. Do tada pravo je čudo kako Levante nije postigao gol.

Koliko je Barselona igrala loše govori podatak da je svega četiri puta šutnula u okvir gola, ali dovoljno za dva pogotka i tri boda. Tim iz najvećeg grada Katalonije poveo je u 21. minutu kada je Inijesta uposlio Albu, ovaj centrirao u peterac, a nesrećni Navaro savladao sam svog golmana. Od tog trenutka na terenu je postojao samo jedan tim – Levante.

Tim iz Valensije je do izjednačenja mogao u 32. minutu kada je Lerma izašao sam na Brava, ali nije bio precizan. Najbolju šansu na utakmici domaćin je propustio u 38. minutu kada je Morales izašao sam na golmana Barse, odlično šutirao, ali je lopta pogodila stativu.

Barselona je pokušala da umrtvi igru u drugom delu. Levante je ponovo zapretio u 47. minutu preko Rosija, ali je Bravo bio priseban. Poslednjih pet minuta domaćin je krenuo na sve ili ništa, što mu se o glavu obilo u 92. minutu kada smo na delu videli trio Mesi-Nejmar-Suarez. To jest duo. Mesi je povukao kontru, dodao do Urugvajca, koji je izašao sam na golmana, mogao je da doda i do Nejmara, ali se odlučio da postigne 20. gol u prvenstvu i bude trenutno najbolji strelac lige.

(Izvor: RuTube)