6

PREKID NA KIPRU: Utakmica Zvezde i Volgara trajala 40 minuta

Objavljeno: 06.02.16 u 17:30

Utakmica između Crvene zvezde i Volgara iz Astrahana trajala je svega 40 minuta.

Naime, zbog kvara na reflektoru na stadionu na kom je trebalo da bude odigran meč on je prekinut pred sam kraj prvog poluvremena, pri rezultatu 0:0, pošto majstori nisu mogli tako brzo da otklone kvar.

Trener Miodrag Božović je na duel sa ruskim drugoligašem poslao potpuno izmenjen sastav u odnosu na jutrošnji duel sa litvanskim Atlantasom.

Tokom 40 odigranih minuta nije bilo velikih prilika, samim tim ni golova, na obe strane pa bi moglo da se kaže da je nerešen ishod posle tog perioda potpuno realan odnos snaga.