0

PRIMERA: Malaga lakše nego što se očekivalo protiv Hetafea (VIDEO)

Objavljeno: 05.02.16 u 22:22

U prvoj utakmici 23. kola španske Primere fudbaleri Malage savladali su ekipu Hetafea ubedljivim rezultatom 3:0 (3:0).

Pitanje pobednika odlučeno je već u prvom poluvremenu kada je domaći tim i postavio konačan rezultat. U devetom minutu Huanpi je postigao prvi gol za 1:0, a u 23. prednost je duplirao Acu.

Ako je i bilo nade za goste iz Madrida, ona je nestala u finišu drugog poluvremena kada je Čarls u 43. minutu postavio konačnih 3:0.

Oba tima zadržala su svoje pozicije u sredini tabele, Malaga sa 30 osvojenih bodova, a Hetafe sa 26.