0

BUNDESLIGA: ‘Petarda’ Menhengladbaha protiv Verdera (VIDEO)

Objavljeno: 05.02.16 u 22:34

Borusija iz Menhengladbaha deklasirala je ekipu Verdera iz Bremena sa 5:1 (2:0) u prvoj utakmici 20. kola nemačke Bundeslige.

Bila je Borusija iz Menhengladbaha favorit pred ovaj meč, ali retko ko je mogao očekivati ovakvav ishod meča, jer je ekipa Verdera tokom ove sezone pokazala da dobro igra na strani, a kući se vraća sa najubedljivijim porazom u ovom prvenstvu.

Goleadu je počeo Štindl u 12., a nastavio je Kristensen u 31. minutu. Međutim, više golova viđeno je u drugom, pošto je svojim drugim golom Kristensen u 50. minutu otklonio sve sumnje oko pobednika ovog meča.

Klaudio Pizaro je sa ‘bele tačke’ postigao utešan pogodak za tim iz Bremena, a istom merom uzvratio je Rafael na drugoj strani.

Za sam finiš meča ostalo je ono najlepše, jer je konačnih 5:1 postavio Nortvejt dva minuta pre kraja prelepim pogotkom sa distance.