Domaći fudbal Fudbal The Best Of
19:18 04.02.2016.

E, OVO JE PRAVA BOMBA: Ljubimac Delija ponovo u crveno-belom?!

FOTO: STARSPORT

Posle nekoliko igrača Partizana, Vojvodina će se pojačati za prolećni deo sezone i bivšim igračem Crvene zvezde

Ljubimac navijača Zvezde Boban Bajković vraća se u srpski fudbal i mogao bi ponovo da obuče crveno-beli dres. Međutim, ne bi zadužio opremu Crvene zvezde, već novosadske Vojvodine, prenosi ‘Blic’.

Navodno je trener Novosađana Nenad Lalatović pozvao Bajkovića, koji još uvek nije odlučio, ali je na korak od prihvatanja te ponude.

Boban Bajković je 10 godina bio član Crvene zvezde, ali je prve četiri proveo po pozajmicama. Narednih nekoliko godina je bio prvi golman Zvezde, a 2014. godine je otišao u belgijski Lirs.

0
0

Komentari

  1. PURGER DO KOSKE каже:

    Hebace vas ko sto vas je hebo. Bice silovanjeeeeeee

    0
    0
  2. grobar do koske каже:

    Kakva bre Vosa, Bajko MORA u crveni bankomat, ON je BIO NASA „TALIJA“, BAJKO NA GOLU-PARTIZAN SAMPION .!. XXAAXXAA .!.

    0
    0

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Ko osvaja ABA ligu ove sezone?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...