0

LIGA ŠAMPIONA: Partizan ‘potopljen’ u Dubrovniku

Objavljeno: 03.02.16 u 20:25

U 5. kolu Lige šampiona Partizan je poražen od Juga u Dubrovniku 12:4.

Mlada ekipa Vladimira Vujasinovića nije mogla da se nosi sa daleko kvalitetnijim rivalom, pogotovu na Gružu, tvrđavi vaterpolista Juga. Hrvatski tim je od prvog minuta stavio do znanja crno-belima da se neće opustiti, te je već do poluvremena overio pobedu 6:1. Partizan je dobro odigrao treću deonicu u kojoj je postigao tri, ali i primio četiri gola.

Jug je do pobede vodio Marković sa četiri gola i Obradović sa tri, dok je u Partizanu Gilen „upisao“ dva pogotka. Već sledeće srede Jug dolazi u Beograd.

JUG – PARTIZAN 12:4

Bazen: „Gruž“. Gledalaca: 500. Sudije: Kolombo (Italija) i Naumov (Rusija). Igrač više: Jug 7 (3), Partizan R. 4 (1). Dva igrača više: Jug 1 (1), Partizan R. 1 (1). Peterci: Partizan R. 1 (0).

JUG: Bijač (6 odbrana), Macan, Fatović 1, Lončar, Vrlić 1, Garsija 1, Marković 4, Ivanković 1, Bautović, Perone 1, Benić, Obradović 3, Popadić Batina.

PARTIZAN RAJFAJZEN: Rističević (10 odbrana), Gilen 2, Tikas, Manojlović, Janković, Drašović, Gogov 1, Jakšić, Vico 1, Tanasković, Asanović, Stojanović, Brakočević.