0

ISPUSTILI POBEDU: Vojvodina igrala nerešeno sa Šahtjorom

Objavljeno: 03.02.16 u 20:02

Fudbaleri Vojvodine su posle pobede i poraza odigrali prvi put nerešeno na pripremama u Beleku.

Vojvodina je remizirala sa Šahtjor Karagandijem 1:1 (0:0). Novosađani su bili daleko bolji rival, ali četa Nenada Lalatovića terensku nadomć nije iskoristila. Pokušvala je Vojvodina u prvom poluvremenu preko Rosića i Miletića, ali bez uspeha. „Stara dama“ je do vođstva stigla u 55. minutu kada je Paločević uposlio Vukčevića, ovaj šutirao, a golman Šahtjora krtko odbio loptu. Na nju je natrčao Ožegović za 1:0. Ipak, osam minuta pre kraja utakmice Kazahstanci su stugli do izjednačenja golom Jingilišbaja.

Nenad Lalatović je utakmicu sa Šahtjorom počeo u sastavu Perić, Lakićević, Rosić, Miletić, Nastić, Maksimović, Sekulić, Vukčević, Paločević, Babić i Ožegović.