0

IZ ‘MRTVOG’ UGLA: Prvenac Miljana Mrdakovića (VIDEO)

Objavljeno: 02.02.16 u 08:35

Srpski fudbaler Miljan Mrdaković postigao je prelep gol u porazu svog Asterasa od Kerkire sa 2:1 u 17. kolu fudbalske lige Grčke.

Mrdaković je postigao gol iz gotovo mrtvog ugla, pogodivši mrežu u bližem golmanovom uglu u 65. minutu utakmice i tako postavio konačan rezultat.

Kerkira je u tom trenutku već vodila sa 2:0 golovima Panajotisa Zorbasa i Aleksandrosa Kontosa u 45, odnosno 57. minutu.

(Izvor: Rutube/Mike Loupnikis)

Mrdaković je pre nekoliko nedelja pojačao ekipu koju sa klupe predvodi srpski stručnjak Goran Stevanović i to mu je bio prvi zvanični gol u dresu Asterasa.

Asteras trenutno drži 15. mesto na tabeli drugog po rangu takmičenja u grčkom fudbalu sa 18 bodova, dok je Kerkira na drugoj poziciji sa 36 bodova. Vodeća je Larisa sa 38 bodova.

Naredna utakmica fudbalere Asterasa čeka u nedelju, kada dočekuju Anagenisi.