0

SERIJA A: Ko može da zaustavi ‘Staru damu’? Moćni Juventus melje sve redom! (VIDEO)

Objavljeno: 31.01.16 u 14:26

Fudbaleri Juventusa ostvarili su 12 uzastopnu pobedu u Seriji A, ovog puta na gostovanju Kjevu ubedljivim rezultatom 4:0 (2:0).

Izjednačen je rekord Juventusa iz sezone 2013/2014 kada je pod vođstvom Antonija Kontea tim iz Torina ostvario 12 uzastopnih pobeda. Četvorostruki šampion Italije nastavio je da niže trijumfe, a nova žrtva je bio Kjevo.

Na ‘Bentegodiju’ sve je proteklo u znaku ‘Stare dame’. Već u šestom minutu Morata je nastavio tamo gde je stao u meču polufinala Kupa Italije protiv Intera i doveo Juve u vođstvo.

Držao se Kjevo koliko je mogao sve do kraja prvog poluvremena kada je ponovo Alvaro Morata, ovog puta u 40. minutu ubio sve nade ‘letećih magaraca’ da mogu do nekog iznenađenja.

I u nastavku na terenu je postojao samo jedan tim. Predvodio ga je Pol Pogba koji je prvo u 61. minutu asistirao Aleksu Sandru za 0:4, da bi šest minuta kasnije na maestralan način postavio konačan rezultat ove utakmice.