0

PRIMERA: Real napunio mrežu Espanjola (VIDEO)

Objavljeno: 31.01.16 u 22:20

Poslednja utakmica nedeljnog programa 22. kola Primere odigran je večeras na Santjago Bernabeu stadionu gde je domaći Real savladao Espanjol sa 6:0.

Trostruki strelac je bio Kristijano ronaldo, a pitanje pobednika praktično je bilo rešeno već posle 16 minuta kada su Madriđani poveli sa 3:0. posebno lep bio je drugi gol Portugalca kojim je stavljena tačka na prvo poluvreme.

(Izvor: Rutube/Независимый спорт)

Real sada ponovo ima četiri boda manje, ali i meč više od vodeće Barselone, dok je Espanjol ostao na 14. mestu sa 22 poena tj. od opasne zone tim iz Barselone udaljen je samo dva boda.

Ranije tokom dana Sporting iz Hihona trijumfovao je na gostovanju Valensiji, a Las Palmas je golom u poslednjem minutu savladao Seltu.