0

FA KUP: Čelsi ‘petardom’ do osmine finala, het-trik Oskara (VIDEO)

Objavljeno: 31.01.16 u 19:05

U poslednjem meču 4. kola FA kupa ‘plavci’ su dobili MK Dons sa 5:1 i tako se plasirali u osminu finala.

Čelsi dolazi do prednosti preko Brazilca Oskara u 15. minutu.

Domaći dolaze do izjednačenja preko Potera u 21. minutu koji fenomenalnim šutem sa 20 metara i uz pomoć Nemanje Matića lobuje Kurtou.

Onda na scenu ponovo stupa Oskar koji sa dva gola u 32. i 44. minutu stavlja tačku na prvo poluvreme.

Samo deset minuta u nastovku bilo je potrebno Čelsiju da nastavi da rešeta mrežu Donsa, Eden Azar je bio precizan sa bele tačke u 55. minutu.

Goleada je nastavljenja u 62. minutu pogotkom mladog Traorea, koji je u igru ušao pet minuta ranije.

(Izvor: Rutube/Независимый спорт)