0

SERIJA A: Remi u derbiju začelja, Roma silna na Olimpiku (VIDEO)

Objavljeno: 30.01.16 u 22:44

U okviru 22. kola italijanske Serije A Roma je na svom terenu savladala Fruzione sa 3:1.

Duel Palerma i Karpija zavšen je nerešeno 1:1. Gol za Sicilijance postigao je Alberto Đilardino u 24. minutu meča, a Karpi je do boda doveo Mateo Mankosu 15 minuta pre karaja.

Drugi meč dana odigrali su u Bergamu, domaća Atalanta i sedmoplasirani tim lige Sasuolo i takođe podelili bodove 1:1. Poveo je Sasuolo preko Berardija u 27. minutu, a bod domaćem timu doneo je Herman Denis u 36. minutu koji je prvo promašio penal, a zatim mu je lopta ponovo došla u noge, pa se Denis iskupio za promašeni penal.

(izvor: youtube/Calcio mania)

Roma je na Olimpiku povela golom Nangolana u 18. minutu, a šest minuta kasnije izjednačio je Kiofani.

Nainggolan Goal HD – AS Roma 1-0 Frosinone – 30… by LiG2Fr

(izvor:dialymotion/LiG2Fr)

1-1 Daniel Ciofani – AS Roma v. Frosinone 30… by zidanekrisz

U 48. minutu ‘vučica’ postiže gol, a glavni ‘krivci’ su novajlije u timu. Prelep gol, petom, je postigao El Šaravi na asistenciju Zukanovića.

Stephan El Shaarawy Goal HD – AS Roma 2-1… by LiG2Fr

A tačku na meč stavlja Miralem Pjanić u 84. minutu.

Miralem Pjanic Goal HD – AS Roma 3-1 Frosinone… by LiG2Fr