0

FOTO screenshot

PRIMERA: Hrabri Betis je izdržao, novi kiks Reala (VIDEO)

Objavljeno: 24.01.16 u 22:29

U pretposlednjem meču 21. kola španske Primere Betis i Real Madrid su na stadionu ‘Viljamarino’ remizirali rezultatom 1:1 (1:0).

Očekivala se laka i ubedljiva pobeda Real Madrida, ali je umesto toga ekipa Betisa stvari preuzela u svoje ruke i već od početka povela golom Alvara Sehuda. Način na koji je gol postignut, već smo opisali.

Real je morao da krene svim silama, ali od golčine koju su primili nisu mogli da se oporave, pa je poluvreme završeno sa prednošću domaćih.

Real je nastavio sa napadima u nastavku i tek u 71. minutu je uspeo da izjednači golom Karima Benzeme, koji se doslovno ušetao u gol domaćeg tima.

Da su ranije uspeli da postignu gol, možda bi i uspeli da dođu do pobede, ovako je Betis uspeo da se odbrani i osvoji veliki bod protiv ‘kraljevskog kluba’.

Real tako nije iskoristio kiks gradskog rivala Atletika koji ranije danas nije uspeo da na svom stadionu savlada Sevilju, bilo je 0:0.

Primera, 21. kolo

Atletik Bilbao – Eibar 5:2 (3:1)
(Aduric 12, 52, Merina 27, Laport 40, Dos Santos 80 autogol – Baston 4, 50 penal)

Atletiko Madrid – Sevilja 0:0

Deportivo la Korunja – Valensija 1:1 (1:0)