0

PREMIJER LIGA: Svonsi utišao Gudison u prvih 45 minuta (VIDEO)

Objavljeno: 24.01.16 u 16:35

Svonsi je sa 2:1 (2:1) savladao Everton u Liverpulu i pobegao je iz opasne zone.

„Crni labudovi’ su na Gudison park stigli sa željom da osvoje bod, a uspeli su da uzmu sva tri. Zahvalnost duguju Ajevu nad kojim je napravljen penal i koji je postigao gol. Gosti su poveli u 16. minutu kada je golman domaćih Haurad posle greške Stouna oborio napadača Svonsija, a Sigurdson pogodio za 1:0. Ipak, već u 26. minutu bilo je 1:1. Posle gužve u kaznenom prostoru Velšana, Beri je došao do lopte koja je završila u golu. Ipak, gol je pripisan defanzivcu „labudova“ Kroku.

Svonsi se nije predavao i to mu se isplatilo u 34. minutu. Defanzivac gostiju Vilijams je igrao rukom, ali to sudija Tejlor nije video, te je levi bek Tejlor loptu dodao do Ajeva, a ovaj šutirao i uz pomoć tragičara Stouna prevario Hauarda i postavio konačnih 1:2.

(Izvor: RuTube)