0

PRIMERA: Rajo rešio sve za 15 minuta (VIDEO)

Objavljeno: 23.01.16 u 23:57

Poslednji subotnji meč 21. kola Primere pripao je Rajo Valjekanu koji je u predgrađu Madrida savladao oslabljenu Seltu sa 3:0 prekinuvši tako niz od čak devet utakmica bez pobede u šampionatu.

Utakmica je praktično rešena u periodu od 21. do 36. minuta kada je domaćin furioznom igrom došao do sva tri pogotka, kod dva je asistent bio Trashoras. U gostujućem timu igrala su oba srpska internacionlaca – Nemanja Radoja i Dejan Dražić, ali obojica su zamenjena u drugom poluvremenu.

(Izvor: Rutube/Футболонлайн.net)

Rajo Valjekano je ovom pobedom skočio do 17. mesta odnosno napustio je opasnu zonu pošto ima bod više od Las Palmasa i Sportinga iz Hihona, dok je Selta i dalje peta, ali sa utakmicom više od konkurenata u borbi za izlazak u Evropu.