0

BUNDESLIGA: Darmštat i Štutgart do pobeda nakon velikih preokreta

Objavljeno: 23.01.16 u 17:43

Sinoć je pobedom lidera, minhenskog Bajerna nad Hamburgerom od 2:1 počelo 18. kolo Bundeslige.

Darmštat i Štutgart ostvarili su pobedu nakon preokreta u mečevima protiv Honovera, odnosno Kelna.

Hanover je poveo golom Almeide na asistenciju Salzaija u 10 minutu, a 20 minuta posle Darmštat izjednačuje golom Vagnera poluvremena. U drugom minutu gosti iz Darmšatata dolaze do značajnog preokreta, ponovu u režiji Vagnera.

Sudbinu Hanovera doživeo je i Keln, jer je na domaćem terenu poražen od Štutgarta sa 3:1. Domaćin je poveo u 19 minutu golom Modesta, da bi do izjednačenja ekipu Štutgarta doveo Didavi. Drugi deo Štutgart počinje golom Vernera na asistenciju našeg Filipa Kostića, a tačka na meč stavlja Gentner u 83 minutu.

‘Fenjeraš’ Hofenhajm namučio Bajer – 1:1, a iskučekuje se specijalitet večeri u derbiju izmeću dve Borusije.