0

PRIMERA: Drama pripala Sevilji (VIDEO)

Objavljeno: 16.01.16 u 18:25

U premijernom meču 20. kola Primere Sevilja je sa 2:1 pobedila Malagu, mada su gosti bili blizu boda.

Tim sa Rosalede je pokazao zube domaćinu. Šta više bio je bolji rival sve do pred kraj prvog dela igre. Tada je Sevilja poput munje za dva minuta postigla dva gola. Prvo je Gameiro savladao Kamenog u 40. minutu, a potom ponovo u 42. minutu. Tim iz Andaluzije je na odmor otišao sa 2:0.

U drugom delu igre Malaga je uspela da se vrati u meč. Čarls je u 72. minutu smanjio na 1:2, a od tog trenutka gosti su igrali „viktorije“. Vezista Sevilje Ibora je u periodu od 81. do 83. minuta napravio dva žuta kartona, te je isključen, ali Duda i Santa Kruz nisu doneli Malagi bod. U nadoknadi vremena levi bek gostiju Boka je ponovio glupost Ibore i za 60 sekundi napravio dva kartona za iskjučenje i kraj nade za promenu rezultata.

(Izvor: RuTube)