0

FOTO screenshot

PRIMERA: Šćepović asistirao za pobedu Hetafea (VIDEO)

Objavljeno: 04.01.16 u 23:10

U poslednjem meču 18. kola španske Primere Hetafe je kao gost savladao Hihon 2:1 (0:1).

Sporting iz Hihona je sa velikim ambicijama ušao u novu sezonu posle dolaska iz Segunde, ali će se po svemu sudeći u nju brzo vratiti. Domaćin je odlično počeo meč i posle sjajne kontre u 16. minutu poveo. Gerero je kao „iz džipa“ izabacio defanzivca Hetafea, uposlio Sanabriju, a ovom nije bilo teško da pogodi – 1:0.

Hetafe je do izjednačenja mogao u 58. minutu, ali je Leon promašio penal. Madriđanima se to nije obilo o glavu, te je deset minuta kasnije Sarabija centrirao, a Kala neometan sa pet metara loptu ugurao u mrežu. Pobedu Hetafeu doneo je Sarabija u 71. minutu. Bivši napadač Partizana Stefan Šćepović je fantastično uposlio brzonogog Španca, a ovaj postavio konačnih 2:1.

(Izvor: RuTube)