0

FOTO screenshot

PRIMERA: Bruno obradovao ‘žutu podmornicu’, ‘kanarinci’ iznenadili Baskijce (VIDEO)

Objavljeno: 03.01.16 u 20:32

Viljareal se pobedom 2:1 u gostima protiv Deportiva učvrstio na četvrtom mestu, dok je „kiksnuo“ Bilbao 2:2 sa Las Palmasom.

„Žuta podmornica“ je nastavila seriju pobeda i zabeležila petu u nizu. Junak u pobedi 2:1 nad Deportivom na Riazoru bio je Bruno. On je u 36. minutu posle sjajnog ubacivanja Marija pogodio za 0:1. Deportivo je do izjednačenja stigao u 48. minutu kada je perez asistirao do Alberta, a ovaj matirao Areolu.

Viljareal je do pobede stigao u nadoknadi vremena. Navaro je oborio Fernadeza, a Borbalan je pokazao na „belu tačku“. Precizan je bio Bruno za konačnih 2:1.

(Izvor: RuTube)

Veliko iznenađenje u gostima priredila je ekipa Las Palmasa. Aduric je u 17. minutu doveo Bilbao u vođstvo 1:0 sa penala. Na drugi gol čekalo se do 62. minuta kada je Gomez poravnao na 1:1. Samo četiri minuta kasnije Atletik je ponovo poveo. Ovoga puta precizan je bio Vilijams. Kada su svi pomislili da će tri boda ostati u Baskiji, Tanausu je u 81. minutu izjednačio na 2:2 i šokirao San Mames.