0

PREMIJER LIGA: Liverpul potpuno zaustavljen od strane Vest Hemovog ‘čekića’ (VIDEO)

Objavljeno: 02.01.16 u 16:07

U prvoj premijerligaškoj utakmici u 2016. godini Vest Hem je savladao Liverpul na svom ‘Apton parku’ rezultatom 2:0 (1:0).

Liverpul je na ‘Apton park’ došao pod imperativom pobede zbog izuzetno teškog rasporeda koji ga očekuje u narednom periodu. Međutim, protiv vrlo raspoloženog domaćina tim Jirgena Klopa nije mogao apsolutno ništa.

Već u 10. minutu Antonio je iskoristio centaršut Valensije i pretrčavši ceo teren nakon osvojene lopte ispred svog gola, postigao pogodak za 1:0.

Liverpul je jalovo pokušavao da uzvrati, ali agresivni domaćin potpuno odsekao ‘redse’ i onemogućio svaki prilaz golu Adriana.

Nešto bolje počeli su gosti drugo poluvreme, imali par prilika i poluprilika, ali im je hladan tuš priredio Endi Kerol iskoristivši jedan od brojnih centaršuteva ka njemu i u svom stilu glavu zakucao loptu u mrežu Minjolea.

Do kraja su pokušavali gosti, pre svega preko Džana, Firmina i Kutinja, ali su njihovi udarci bivali izblokirani i ukroćeni, ponekad i sa same gol-crte.