2

PRIMERA: Barsa razbila Betis i postavila novi impresivan rekord! (VIDEO)

Objavljeno: 30.12.15 u 22:37

Posle Reala koji je uspeo da izvojeva pobedu, isto je učinila i Barselona i to nad Betisom rezultatom 4:0 (2:0).

Betis je, naravno, na Kamp Nou došao da se brani, ali njihova odbrana nije dugo izdržala, jer je u 28. minutu dosuđen jedanaesterac koji je Nejmar promašio, a posle odbijene lopte od okvira gola u sopstvenu mrežu je sproveo Vesterman. Ostaće pitanje da li je opravdano sudija pokazao na centar, jer je poznato pravilo da golman mora da dodirne loptu posle izvedenog jedanesterca kako bi se igra nastavila.

Međutim, to je utakmicu usmerilo na vodenicu Barselone koja je u 33. minutu preko Mesija duplirala svoje vođstvo.

Već u prvom minutu drugog dela meča Suarez je postigao treći gol za Barsu, a u 83. minutu je postavio konačnih 4:0. Tim golom je Barselona postigla ukupno 179 pogodaka u jednoj kalendarskoj godini što je novi rekord.