0
Košarka

OČI NA LEĐIMA: Nikola Jokić upisao asistenciju večeri, bacio pas bez gledanja u stilu Džej Vila kao na tacni (VIDEO)

Objavljeno: 23.12.15 u 08:59

Košarkaši Los Anđeles Lejkersa noćas su savladali Denver Nagetse rezultatom 111:107 na gostovanju u Pepsi Centru.

Ipak, fenomenalnu noć imao je srpski centar, Nikola Jokić. Sjajni 213 centimetara visoki košarkaš odigrao je nepunih 30 minuta i za to vreme je do vrha napunio sve statističke kategorije.

On je utakmicu okončao sa 15 poena, 10 skokova, 5 asistencija, uz šut iz igre 5-7 i šut sa linije penala 5-6. Jedna od 5 asistencija bivšeg MVP-ija ABA lige stigla je na spektakularan način, a u izboru zvaničnog poratala NBA lige proglašena je za asistenciju večeri.

Naime, sve se odigralo na startu druge četvrtine, Jokić se našao na rubu izgubljene lopte ali je nekako uspeo da je sačuva. Onda je bacio neverovatan „no look“ u stilu najboljih svetskih plejmejkera kao da ima oči na leđima. Uživajte u čaroliji srpskog igrača…

(izvor: youtube/Daily Sports News)