0
Košarka

PORANILA ZUBIĆ VILA: Šroder ostao bez zuba (VIDEO)

Objavljeno: 22.12.15 u 22:23

Utakmicu protiv Portlanda košarkaši Atlante završili su sa devet poena viška (106:97) i zubom manjka. Naime, nakon jednog duela, Denis Šroder, plejmejker Atlante, izgubio je zub.

Igrao se prvi minut poslednje četvrtine. Atlanta je imala 21 poen prednosti i napad, kada je Šroder, nakon jednog driblinga, izgubio ravnotežu i glavnom naleteo na koleno Mejersa Leonarda.
Rezultat sudara bio je zub koji je viđen kako ‘skakuće’ po terenu.

Šroder je nakon toga napustio igru, dok je tim Portlanda uspeo makar malo da ublaži poraz.

A šta je bilo sa zubom, pitate se? Pa ništa, reprezentativac Nemačke je odlučio da ga za sreću zadrži – u čarapi.