0

BUNDESLIGA: Bajern sa kreča, preokret u Kelnu (VIDEO)

Objavljeno: 19.12.15 u 17:38

U uvodnim subotnjim mečevima 17. kola Bundeslige minimalnim rezultatima slavili su Augzburg, bajern Minhen, Bajer Leverkuzen i to na gostovanjima. Ajntraht i Keln su na svom terenu slavili sa po 2:1.

Lider na tabeli Bajern Minhen slavio je golom sa bele tačke, u 40 minutu meča. Nove bodove doneo im je Miler.

Bajer Leverkuzen je u finišu meča, zahvaljujući Ćićaritu trijumfovao, baš kao i Augzburg. U Ajntrahtu je meč odlučen već početkom drugog poluvremena.

Najzanimljivije je bilo u Kelnu. Borusija je vodila od 18. minuta, činilo se da su joj tri boda u džepu. Rezultat je poravnat u 82. minutu, a Modest je u 90. preokrenuo u korist svog tima.

Izvor: Rutube/Fotbolonline.net