0

SERIJA A: Zukanović ukrao bodove Laciju u trećem minutu nadoknade (VIDEO)

Objavljeno: 14.12.15 u 22:58

U poslednjoj utakmici 16. kola Serije A fudbaleri Lacija i Sampdorije remizirali su u Rimu rezultatom 1:1 (0:0).

U veoma nezanimljivom meču na ‘Olimpiku’, ekipa Vinćenca Montele došla je u Rim po bod i njega je osvojila. I to u trećem minutu nadoknade. Delovalo je da će mnogo lakše doći do njega do 78. minuta kada je na snazi bio rezultat 0:0, a kada je Alesandro Matri u svom stilu glavom postigao gol za radost domaće publike.

Međutim, kao što smo već naveli, kada su svi mislili da je Lacio konačno ostvario pobedu u Seriji A, treći minut nadoknade doneo je izjednačenje. Zukanović je bio junak Đenovljana za veliki bod koji nose iz prestonice.