0

SLS: Mladost iznenadila Čačane, pobede Voždovca, Spartaka i Javora

Objavljeno: 12.12.15 u 14:57

Fudbaleri čačanskog Borca poraženi su na svom stadionu od ekipe Mladosti iz Lučana rezultatom 1:2 (0:2), dok su pobede u 21. kolu SLS zabeležili Voždovac, Javor i Spartak.

Seriju odličnih rezultata, Čačani su prekinuli na svom stadionu pošto su izgubili od Mladosti. Gosti su brzo došli do dva gola prednosti pogocima Milosavljevića u 16. i Golemića u 23. minutu iz penala.

Posao domaćima znatno je otežalo isključenje Zorića koji je morao da napusti teren početkom drugog poluvremena zbog dva žuta kartona. Utešni, ali nedovoljni pogodak za domaće postigao je Micić u 83. minutu.

Voždovac je kao domaćin bio bolji od Metalca, a jedini pogodak na meču postigao  je Obiore Edita u 40. minutu. Iako su domaći od 65. minuta igrali sa igračem manje zbog isključenja Nenada Marinkovića, ali su i pored toga osvojili ceo plen.

Javor je iznenadio OFK Beograd u gostima minimalnom pobedom od 1:0 golom Gafurova, dok je Spartak iz Subotice bio bolji od Novog Pazara sa 2:0.